Nemzeti Bajnokság tippjáték

Tippelj a legjobb 16 mezőnyére és a végső győztes kilétére!

Kevesebb mint egy hét van már csak az év legnagyobb HKK-s megméretettése, a Nemzeti Bajnokság kezdetéig, mi pedig úgy döntöttünk, idén is indítunk egy tippjátékot, melyben az alábbi két kérdésre kell választ adnotok:

  • Melyik 16 játékos fog bejutni a harmadik napra?
  • Ki lesz az idei Nemzeti Bajnok?

A szavazatokat az idei bajnokságot követő héten összesítjük, a legjobb tippelő jutalma pedig egy csomag Mágusok alkonya lesz. Segítség gyanánt íme a lista az idei bejutottakról:

Abbas Krisztián
András Bence
Aranyi Ákos
Barta Richárd
Bartus Gergely
Bege Gábor
Bereczky Nándor
Berei Krisztián
Bognár Bálint
Bögös Dániel
Csető Zsolt
Dönczi Krisztián
Egyed Dávid
Elekes Gábor
Erdős Viktor
Gáspár Tamás
Gergely Ferenc
Győri Zoltán
Horváth Dávid
Horváth Dominik
Horváth Zsolt
Jancsár János
Juhász Ferenc
Kahn Evarth
Kállai Máté
Kalugyer Roland
Kecskeméthy Zsolt
Király Zsolt
Kiss Zsolt
Kocsis István
Kocsis Norbert
Makó Gergely
Mikulás Ádám
Molnár Ferenc
Moschnitzka Ádám
Nagy Róbert
Nagy Viktor
Pásztor Szabolcs
Podlovics Péter
Pusztai Kornél
Rózsavölgyi László
Sallai Gábor

Sepsei Sándor
Schwartz József
Smáler Viktor
Szabó András
Szabó Dávid
Szarvas Attila
Szatmári Bálint
Sziklai Krisztián
Szilágyi Csaba
Sziva Csaba
Tács Miklós
Tisza Ákos
Valler Krisztián
Varga Krisztián 2.
Vasvári István
Várnai Péter
Veres Péter

Találkozunk augusztus 28. és 30. között a Nemzeti Bajnokságon!

Csető Zsolt

40 thoughts on “Nemzeti Bajnokság tippjáték

  1. Top 16 névsor szerint:
    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kahn Evarth
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Szatmári Bálint
    Varga Krisztián 2.
    Várnai Péter

    Top 3:
    Egyed Dávid
    Horváth Dávid
    Gergely Ferenc

    Győztes:
    Gergely Ferernc

  2. Top 16 névsor szerint:

    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Schwartz József
    Szabó András
    Sziklai Krisztián
    Várnai Péter

    Győztes: Egyed Dávid

  3. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Szabó András
    Szatmári Bálint
    Valler Krisztián
    Sziklai Krisztián
    …És jómagam
    Nemzeti bajnok: Duplázásszagot érzek Egyed Dávid

  4. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Molnár Ferenc
    Pásztor Szabolcs
    Szabó András
    Szatmári Bálint
    Sziklai Krisztián
    Várnai Péter

  5. A top 16 szerintem :

    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kahn Evarth
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Pásztor Szabolcs
    Schwartz József

    Az idei bajnokunknak már “jár” a cím: Csető Zsolt

  6. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Horváth Zsolt
    Juhász Ferenc
    Makó Gergely
    Moschnitzka Ádám
    Pásztor Szabolcs
    Szatmári Bálint
    Sziklai Krisztián

    Bajnok:Jufe

  7. Hello,

    Srácok megtisztelő, hogy többen is a top 16-ba tesztek, de sajnos munka miatt nem tudok ott lenni a nemzetin.

    Üdv: Pásztor Szabolcs

  8. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Makó Gergely
    Moschnitzka Ádám
    Pásztor Szabolcs
    Szabó András
    Szatmári Bálint
    Valler Krisztián

    Győztes: Egyed Dávid (megnyomja a turbó gombot)

  9. @Kyb: Napasztmek, pont nem láttam időben a hsz-ed… Ez esetben feltenném Szabolcs helyett a listára Jancsár Jánost.

  10. Na nézzük:

    top16:

    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Kocsis Norbert
    Mikulás Ádám
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Szatmári Bálint
    Szilkai Krisztián
    Valler Krisztián

    Ha E. Viktroll jön, akkor ő is

    Bajnok: Dönczi Krisz és Dév kidobják D6-tal :’D

  11. Szegény Zorall még szabadságot is vett ki a nemzetire, kitalálta mindkét napi deckjét és a listából látom, hogy ki se jutott? Hát Gabi akkor ezt nagyon benézted. 3 nap szabi RiP …😉

  12. Félreérted Klujbi, veled ellentétben ő tényleg kijutott, csak utolsó előtti héten még nem friss a lista. Majd holnaptól hátha🙂 szóval én még várok a szavazással.

  13. Aki ugy gondolja, hogy kijutott, es nincs ott a listan a neve, az legyen szives hamar 1 mailt dobjon Zolinak (tf@beholder.hu), benne a nevevel, es hogy melyik versenyen jutott ki.

  14. A statisztikák azt bizonyítják, hogy egy évben csak 6 játékos szokott bejutni az egy évvel korábbi 16-ból. Úgyhogy ennek megfelelően tippelek🙂

    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Bognár Bálint
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Moschnitzka Ádám
    Schwartz József
    Sziklai Krisztián
    Valler Krisztián
    Varga Krisztián 2.

    És legyen Egyed Dávid az első címvédő🙂

  15. Tippjátékom:

    Ákos
    Zsolci
    DK
    Vidéki meeen
    Viktroll
    Gáspár Tomi
    Fec
    Horváth Dávidom
    Horváth Zsolcim
    JuFe
    Pit
    Mofe, a szutyok
    Bubu
    Szati
    Doki

    +1 Kalóz, akit csak zárójelben, mert nagyban függ attól, hogy alakul a kóla ára a hétvégén

    Bajnok: Horváth Dávidom

  16. Egyed Dávid
    Dönczi Krisztián
    Aranyi Ákos
    Csető Zsolt
    Bartus Gergely
    Juhász Ferenc
    Horváth Dávid
    Valler Krisztián
    Moschnitzka Ádám
    Erdős Viktor
    Szabó András
    Molnár Ferenc
    Abbas Krisztián
    Makó Gergely
    Király Zsolt
    Jancsár János

    Győztes: Horváth Dávid

  17. A top 16:
    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Schwartz József
    Szabó András
    Szatmári Bálint
    Sziklai Krisztián
    Valler Krisztián

    A győztes:
    Egyed Dávid

  18. top 16:
    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Makó Gergely
    Moschnitzka Ádám
    Schwartz József
    Szabó András
    Sziklai Krisztián
    Valler Krisztián

    top 3:
    Dönczi Krisztián
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc

    Bajnok:
    Horváth Dávid

  19. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Bognár Bálint
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Elekes Gábor
    Erdős Viktor
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Kocsis Norbert
    Moschnitzka Ádám
    Schwartz József
    Szabó András
    Valler Krisztián

    Győztes: BUBU😀

  20. A top 16:
    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Schwartz József
    Szabó András
    Szatmári Bálint
    Valler Krisztián

    A győztes:
    Csető Zsolt

  21. Tippem:
    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely (ha fel bir kelni)
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid (ha betorik egy ablak, kizarjuk🙂 )
    Erdős Viktor (ha eljon)
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Makó Gergely (naná!)
    Moschnitzka Ádám
    Szabó András
    Szatmári Bálint
    Várnai Péter
    Valler Krisztián

    Nemzeti Bajnok: Csető Zsolt (nagyon érik🙂 )

  22. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Szatmári Bálint
    Molnár Ferenc
    Sziklai Krisztián
    Schwartz József
    Várnai Péter
    Gáspár Tamás
    Abbas Krisztián
    Egyed Dávid

    Győztes: Egyed Dávid.
    *Szurkolás a duplázásért*

  23. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Horváth Zsolt
    Juhász Ferenc
    Makó Gergely
    Moschnitzka Ádám
    Pásztor Szabolcs (helyett) Miszter Pit
    Szatmári Bálint
    Sziklai Krisztián

    Bajnok:Jufe

  24. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Zsolt
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Szabó András
    Szatmári Bálint
    Sziklai Krisztián
    Valler Krisztián

    Bajnok: Barti

  25. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Jancsár János
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Szabó András
    Szatmári Bálint
    Valler Krisztián

    Csető Zsolt vs Egyed Dávid döntőre számítok, és szerintem is sikerül a duplázás, de ilyen szituban nehéz lenne dönteni😀

  26. Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kahn Evarth
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Szatmári Bálint
    Valler Krisztián
    Varga Krisztián 2.

    Győztes: Aranyi Ákos

  27. Aranyi Ákos
    Barti
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisz
    Egyed Dávid
    Erdős Viktroll
    GeFe, a csúf
    Horváth Dávid
    JuFe, a rossz
    Kiskutyák
    Mofe, a jó
    Mosi
    Svarc
    Szatmári Bálint
    Valler Krisz
    Várnai Péter

  28. Az én TOP 16-om:

    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kahn Evarth
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Sepsei Sándor
    Szabó András
    Szatmári Bálint

    A Nemzeti Bajnok pedig JuFe lesz!🙂

  29. nem írtátok, meddig lehet tippelni, szóval én majd vasárnap este írok listát, jó?🙂

    na jó, nem, itt a tippem:

    top 16:
    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Juhász Ferenc
    Kocsis István
    Molnár Ferenc
    Moschnitzka Ádám
    Schwartz József
    Szatmári Bálint
    Valler Krisztián
    Veres Péter

    nemzeti bajnok:
    Bartus Gergely

    és egy felajánlás Egyed Dávidnak, ha összejönne a duplázás: megkapod a spoils-os fóliákat néhány kivétellel, amit szabálylap/követő miatt megtartok

  30. Top 16

    ….
    talán Dönczi
    ….

    Veres Péter

    Nemzeti bajnok:

    50/50

    (elfogultság kizárva)
    🙂

  31. Az én tippem:

    Aranyi Ákos
    Bartus Gergely
    Csető Zsolt
    Dönczi Krisztián
    Egyed Dávid
    Erdős Viktor
    Gáspár Tamás
    Gergely Ferenc
    Horváth Dávid
    Jancsár János
    Moschnitzka Ádám
    Szabó András
    Szarvas Attila
    Szatmári Bálint
    Varga Krisztián 2.
    Várnai Péter

    Bajnok:
    Aranyi Ákos

ÉN IS HOZZÁSZÓLOK!

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s